Naše první výstavy stály opravdu za to, učila se panička a učila se i Charlinka :-D

První výstava MVP České Budějovice 8.10.2016 Třída štěňat - Charlie stáří 4 měsíce :-) 

výstava české budějovice portugalský vodní pes

 První rok Charlinky života jsme byli jen na pár výstavách, nebylo to pro nás nic důležitého, brali jsme to jen jako další aktivitu s ní :-).  Ale postupně se z toho stával koníček a vždy úžasný den strávený s přáteli :-). Proto se to druhý rok změnilo a věnujeme se tomu více :-).

 S Charlie jsme se společně učili všemu, co se vystavování týká. Vzhledem k úžasné podpoře a spoustě rad od chovatelky Mileny Hlavicové z Rei Pescador, odkud Charlie pochází, to šlo vše jednodušeji :-) ! DÍKY za vše 

Stále jsme však byli nováčci a moc nám to nešlo :-) opravdu to není jednoduché, jak to vypadá :-)! A tak jsme spolupracovali s profi handlerem Jurajem Števiarem, který svou práci dělá opravdu skvěle :-) Výsledkem jeho práce s Charlie bylo skoro vždy úspěšné získání tolik "potřebného" CACe a nejen to :-) zde je pár fotek, jak jim to spolu šlo :-)

výstava psů          výstava psů Nitra portugalský vodní pes

Ale přeci jen mi to nedalo a vrhla jsem se do vystavování Charlinky opět sama. Vždy se dá určitě něco vytknout a pořád se v něčem zdokonalujeme, ale baví nás to a to je důležité :-). Služby Jury určitě ještě v budoucnu využiji :-) zatím mu patří určitě velké DÍKY, za vždy skvěle provedený handling.

Další DÍKY patří parťačce Blance Suchanové, která vlastní Charlinky brášku, úžasného psa Baltíka (Balthazar Django Rei Pescador) a momentálně vlastní i jedno z našich štěňátek Alfičku (Alpha Centauri Brilliance of Stars), a děkuji i jejímu manželovi Davidovi za vždy dobrou náladu a úžasné řidičské schopnosti :-). 

A samozřejmě Monče Engel, která se svým úžasným psem Miguelem (Achiram All My Heart Rei Pescador) dosahují jednoho šampiona za druhým a je nám též i s jejím přítelem Reinim skvělou oporou a parťákem na výstavách !!

Bez vás všech by nás s Charlie ty výstavy tak nebavily !!!! Ty zážitky z cest stojí za to

Zatím Charlie splnila podmínky udělení ČESKÉHO JUNIOR ŠAMPIONA, ČESKÉHO ŠAMPIONA, SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY a MAĎARSKÉHO ŠAMPIONA !

Pracujeme na získání Polského a Mezinárodního šampiona .

český junior šampion  slovenský šampion krásy  


 
Tvorba stranek pro chovatele